• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: UPPEO
  • Kontakt: Rekruter
  • Telefon: 725213514
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Słowacki producent plastikowych elementów w branży motoryzacyjnej powiększa swój dział produkcji i poszukuje nowych pracowników. Zaufaj Uppeo i zyskaj atrakcyjne, przejrzyste wynagrodzenie, zwrot za dojazd na Słowację oraz bezpłatne zakwaterowanie.

Nr referencyjny: 06/19/SK/01

Opis stanowiska pracy:
  • obsługa pras półautomatycznych przy produkcji plastikowych elementów,
  • wizualna kontrola jakości gotowych produktów,
  • pakowanie gotowych produktów,
  • praca stojąca, zmianowa po 8/12 godzin od poniedziałku do piątku + soboty.

Wymagania:
  • uczciwość i odpowiedzialność,
  • gotowość do pracy zmianowej po 8 lub 12 godzin,
  • nie wymagamy żadnego doświadczenia. Wszystkie Cię nauczymy!

Oferujemy:
  • stabilne i legalne warunki zatrudnienia,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • początkową stawkę godzinową od 3,85 EUR brutto plus dodatki i bonusy (ok 4 EUR netto / godzinę) (wynagrodzenie waha się od ok. 2200 zł netto do 2700 zł netto),
  • regularne podwyżki dla solidnych pracowników (po 6 miesiącach już 4,50 EUR netto / godzinę)
  • 100% zwrotu za dojazd na Słowację (po szkoleniu na podstawie biletów),
  • bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniach służbowych (pokoje są 2 osobowe),
  • bony żywnościowe o wartości 4 EUR za dzień pracy,
  • możliwość podjęcia pracy bez doświadczenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez adres mailowy @ .
Pracujemy codziennie od 8:00 do 20:00.

Celem wzięcia udziału w procesie rekrutacji, prosimy o dodanie klauzuli do aplikacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uppeo w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a kolejnymi rekrutacjami, prosimy o dodanie:
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Uppeo.