• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 EUR/h
  • Firma: Edymax
  • Kontakt: [email protected]
  • Telefon: +421915740388
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Namestovo
  • Państwo: Słowacja
Firma EDYMAX poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator produkcji w Slowacji

Miejsce pracy: Námestovo

WYMAGANIA:

  • Gotowość do pracy również w nocy

  • Gotowośc do pracy stojącej w akordzie,

  • Samodzielności i odpowiedzialności,

  • Zdolności manualne – na miejscu są przeprowadzane testy,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa linii SMT, pakowanie produktów, prace manualne i kontrolne przy produkcji obrotomierza

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Praca w trybie 3-zmianowym, w akordzie

  • Praca odpowiednia zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet

OFERUJEMY:

  • Pewność zatrudnienia długoterminowego i stabilnego dochodu

  • Stała opieka koordynatora

  • stabilną pracę z dużym pracodawcą w regionie, tylko 10 km od polskiej granicy w północnej części Słowacji, niedaleko  Jablonky.

  • Zakwaterowanie nie jest potrzebne,  pracownicy codziennie dojeżdżają do pracy z Polski.

Płaca 4,53€/godz. brutto

Dodatek na nocną zmianę 1,38€/godz.

Dodatek na popołudniową zmianę 0,13 €/godz

Bonus na transporcie 30 €

Jedzenie w stołówce bezpośrednio w pracy

Możliwość pobierania regularnych zaliczek, 30 EUR tygodniowo

Masz znajomego ? Przyjdźcze pracowac razem i odbierz nagrodę w wysokości 60 €!

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na [email protected]

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”